Корзина
164 отзыва
Контакты
Оптомкард
+38073042-69-90
Марина
УкраинаКиевКиев.
Карта

Листівка "День Народження" Малий Гігант Механіка

Листівка "День Народження" Малий Гігант Механіка , фото 1
Листівка "День Народження" Малий Гігант Механіка , фото 2Листівка "День Народження" Малий Гігант Механіка , фото 3Листівка "День Народження" Малий Гігант Механіка , фото 4
 • В наличии
 • Только оптом
 • Код: MGM_vitu_ukr

13,50 грн.

Листівка "День Народження" Малий Гігант Механіка
13,50 грн.
В наличииЛистівка "День Народження" Малий Гігант Механіка
Купить
+38073042-69-90
Купить
+38073042-69-90
 • График работы
 • Адрес и контакты

Листівка "З Днем народження"  Малий Гігант Механіка чоловіча

Код МГ - позначає подвійну листівку формату А4 та трохи більшу. Механіка позначає - механічну цікавинку. Дуже гарна позиція для продажу на квітковий точках продажу на красивих магазинчиках!

Фото - лише приклад. Ми більш за 12 років працюємо з 7ма виробниками України. Обираємо лише кращі дизайни і працюємо в телефонному режимі, через прайс, чи через інтернет магазин.

Як Ви працюєте з нами? Ось Ви замовите цей мікс - що буде? Ви отримаєте 1 листівоку вказаної категорії! Якщо замовите 3 - то отримаєте 3 різних! А ле не більш ніж 5 різних листівок. Далі вже будут дубляжі.

Завжди в наявності від 2 до 5 видів листівок цієї категорії.

Чому Ви не можете самі обирати дизайни? Тому що ми займаємося гуртовим продажем листівок, види листівок постійно змінюються, і виробники не дають нам змоги працювати одразу з зображеннями, а займатися фотографуванням позицій які сьогодні є а завтра вже інші - на це просто немає часу. Як же ж воно зробити фото більш ніж 5000 листівок? Та ніяк. Тому так, ми обираємо дизайни самі. Чому нам можна довіряти? Бо так ми працюємо вже понад 12 років і свій вибір нам довіряють більш ніж 1000 людей по всій Україні. Ми більш за Вас зацікавлені у постійному продажу листівок. Саме тому ми одні з лідерів по обиранню кращого з того що є на ринку. Листівка це таке - чи вгадає виробник настрій людини, чи гарне привітання буде. А ми обираємо не все що є - а лише краще!

 

Информация для заказа
 • Цена: 13,50 грн.