Корзина
146 отзывов
Контакты
Оптомкард
+38073042-69-90
Марина
УкраинаКиевКиев.
Карта

Листівка "З Ювілеєм". НЕ

Листівка "З Ювілеєм". НЕ
Листівка "З Ювілеєм". НЕ, фото 2
  • В наличии
  • Только оптом
  • Код: A5NE_uvil_ukr

4 грн.

Листівка "З Ювілеєм". НЕ
грн.
В наличииЛистівка "З Ювілеєм". НЕ
Купить
+38073042-69-90
Купить
+38073042-69-90
  • График работы
  • Адрес и контакты

Листівка "З Ювілеєм 55 років". НЕ

Кодировка "НЕ" ― це листівка до якої доданий накладний елемент, що надає листівці дуже цікавого на надзвичайного вигляду. А також всі (до прикладу) квіти стають нібито окремими частками цілої листівки.

Фото ― лише приклад. Ми більш за 12 років працюємо з 7ма виробниками України. Обираємо лише кращі дизайни і працюємо в телефонному режимі, через прайс, чи через інтернет магазин.

Як Ви працюєте з нами? Ось Ви замовите цей мікс ― що буде? Ви отримаєте 3 абсолютно різних листівок вказаної категорії! Якщо замовите 6 ― то отримаєте 6 різних! А ле не більш ніж 7 різних листівок. Далі вже будут дубляжі.

Завжди в наявності від 3 до 7 видів листівок цієї категорії.

Чому Ви не можете самі обирати дизайни? Тому що ми займаємося гуртовим продажем листівок, види листівок постійно змінюються, і виробники не дають нам змоги працювати одразу з зображеннями, а займатися фотографуванням позицій які сьогодні є а завтра вже інші ― на це просто немає часу. Як же ж воно зробити фото більш ніж 5000 листівок? Та ніяк. Тому так, ми обираємо дизайни самі. Чому нам можна довіряти? Бо так ми працюємо вже понад 12 років і свій вибір нам довіряють більш ніж 1000 людей по всій Україні. Ми більш за Вас зацікавлені у постійному продажу листівок. Саме тому ми одні з лідерів по обиранню кращого з того що є на ринку. Листівка це таке ― чи вгадає виробник настрій людини, чи гарне привітання буде. А ми обираємо не все що є ― а лише краще!

 

Характеристики
Основные атрибуты
Страна производительУкраина
МатериалБумага
Особенности Объемная
Ширина130.0(мм)
Длина180.0(мм)
Информация для заказа
  • Цена:грн.