Корзина
146 отзывов
Контакты
Оптомкард
+38073042-69-90
Марина
УкраинаКиевКиев.
Карта

Листівка "З Ювілеєм 50". НЕ

  • Нет в наличии
  • Только оптом
  • Код: A5NE_uvil50_ukr

4 грн.

грн.
Нет в наличииЛистівка "З Ювілеєм 50". НЕ
+38073042-69-90
+38073042-69-90
  • График работы
  • Адрес и контакты

Листівка "З Ювілеєм 50 років". НЕ

Кодировка "НЕ" - це листівка до якої доданий накладний елемент, що надає листівці дуже цікавого на надзвичайного вигляду. А також всі (до прикладу) квіти стають нібито окремими частками цілої листівки.

Фото - лише приклад. Ми більш за 12 років працюємо з 7ма виробниками України. Обираємо лише кращі дизайни і працюємо в телефонному режимі, через прайс, чи через інтернет магазин.

Як Ви працюєте з нами? Ось Ви замовите цей мікс - що буде? Ви отримаєте 3 абсолютно різних листівок вказаної категорії! Якщо замовите 6 - то отримаєте 6 різних! А ле не більш ніж 7 різних листівок. Далі вже будут дубляжі.

Завжди в наявності від 3 до 7 видів листівок цієї категорії.

Чому Ви не можете самі обирати дизайни? Тому що ми займаємося гуртовим продажем листівок, види листівок постійно змінюються, і виробники не дають нам змоги працювати одразу з зображеннями, а займатися фотографуванням позицій які сьогодні є а завтра вже інші - на це просто немає часу. Як же ж воно зробити фото більш ніж 5000 листівок? Та ніяк. Тому так, ми обираємо дизайни самі. Чому нам можна довіряти? Бо так ми працюємо вже понад 12 років і свій вибір нам довіряють більш ніж 1000 людей по всій Україні. Ми більш за Вас зацікавлені у постійному продажу листівок. Саме тому ми одні з лідерів по обиранню кращого з того що є на ринку. Листівка це таке - чи вгадає виробник настрій людини, чи гарне привітання буде. А ми обираємо не все що є - а лише краще!

 

Информация для заказа
  • Цена:грн.